Rekomendacje

Ekspresowa i bardzo przyjemna współpraca.
Z czystym sercem polecam wszystkim usługi BlueGen! Nasz blog w ciągu dosłownie 2 dni wygląda jak nowonarodzony. Ciesze się, że im zaufałam, bo blog jest schludny, ale przy tym robi wielkie wow, czyli wszystko co chciałam zostało ujęte. Serdecznie polecam!!!
Genialni i utalentowani ludzie, spełnili każdą moją zachciankę i to na wysokim poziomie. Kontakt świetny, polecam gorąco ❤

Regulamin

Na blogu Blue Gen obowiązują pewne zasady, których należy przestrzegać, zarówno ze strony nas, autorów, jak i z Waszej strony, grona Czytelników. Zależy nam, aby było to dla Was wartościowe miejsce, pozbawione wszelkich przejawów niezgodnych z netykietą. Nasze usługi również objęte są pewnymi ustaleniami, opisanymi niżej.1. REGULAMIN OGÓLNY STRONY

1.1. Odnośmy się do siebie kulturalnie!  W  komunikacji przez internet obowiązują takie same zasady kultury i grzeczności, jak w czasie spotkań bezpośrednich. Nieakceptowane jest używanie wulgarnych słów oraz szerzenie spamu na blogu. Komentarze zawierające takie treści są moderowane, usuwane, bądź w skrajnych przypadkach - zgłaszane.

1.2. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, uwagi oraz na krytykę z Waszej strony. Jeśli gdziekolwiek zauważycie błąd z naszej strony, dajcie nam znać. Wszyscy je popełniamy. Nie bójcie się także podzielić się z innymi swoją opinią na adekwatny temat.

1.3. Wszystkie treści na blogu Blue Gen stanowią naszą własność, tj. podlegają ochronie prawnej. My, jako autorzy bloga, nie wyrażamy zgody na kopiowanie, drukowanie oraz powielanie treści zamieszczonych na blogu, jako własne, bez naszej pisemnej zgody. Chcąc użyć naszych treści, bądź zdjęć, należy wpierw uzgodnić to z nami.

1.4. Regulamin może ulec zmianie.2. KONKURSY BLUE-GEN NA FACEBOOKU

2.1. Co pewien czas na blogu BlueGen pojawiają się konkursy rozstrzygane przy pomocy Facebooka. Uczestnictwo oraz organizacja w akcjach objęta jest jawnym regulaminem, załączonym do wpisu konkursowego. W regulaminie konkursowym zawarte są informacje o czasie trwania konkursu, wymaganiach co do uczestnictwa oraz o podstawach prawnych.3. ZAMÓWIENIA

3.1. Zanim złożysz zamówienie, przeczytaj uważnie regulamin.

3.2. Można zamówić następujące usługi Blue-Gen: szablon indywidualny lub gotowy na platformę Blogger, logo, banner, tło na YouTube, rysunek na podstawie zdjęcia, plakat.

3.3. Katalog szablonów dostępny jest w zakładce "SZABLONY". Każdy szablon GOTOWY posiada swoją nazwę, status, ilość dostępnych sztuk, pogląd, krótki opis oraz odnośnik do wpisu szerzej go opisującego. Szablon INDYWIDUALNY posiada natomiast tylko podgląd, gdyż zawsze wykonywany jest jednorazowo.

3.4. Status szablonu to informacja o jego dostępności. Szablon może być więc dostępny, zarezerwowany, bądź niedostępny. Szablon może zmienić status z "ZAREZERWOWANY" na "DOSTĘPNY" w przypadku anulowania zamówienia, bądź z "ZAREZERWOWANY" na "NIEDOSTĘPNY" w przypadku wgrania szablonu.

3.5. Ilość dostępnych sztuk jest niewidoczna w przypadku szablonów ogólnodostępnych. Wówczas każdy klient może nabyć go dla swojego bloga, a więc po zakupieniu szablonu, będzie on wciąż dostępny dla innych osób.

3.6. Jeśli widnieje określona ilość sztuk do nabycia: (1), szablon dedykowany jest jednemu użytkownikowi i po zakupieniu przez niego szablonu, staje się on niedostępny dla innych osób. Wówczas ilość sztuk do nabycia wynosi: (0).

3.7. Aby zamówić usługę Blue-Gen, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Facebooka: https://facebook.com/BlueGenArt/, bądź wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt.bluegen@gmail.com.

3.8. Realizacja zamówienia szablonu przebiega następująco: Wybieramy usługę > Opisujemy swoje preferencje > Zatwierdzamy usługę, bądź nie > Jeśli usługa jest zatwierdzona, tworzymy wersję roboczą > Zatwierdzamy wersję roboczą, bądź nie (wówczas robimy jej modyfikacje) > Zatwierdzamy szablon > Dokonujemy płatności > Wgrywamy szablon. Podobny schemat obowiązuje w przypadku innych usług graficznych, wspomnianych w punkcie 3.2.

3.9. Informacja o tym, że zamawiający zapoznał się z regulaminem naszej strony, jest dla nas szczególnie istotna, ponieważ jest to dla nas wiadomość, że klient wykazuje się rzetelnością. Dla rzetelnych klientów mamy kod rabatowy, który można napisać do nas, składając zamówienie na dowolną usługę Blue-Gen. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

3.10. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi graficznej w przypadku wulgarnych treści oraz treści o negatywnym zabarwieniu (nawołujących do przemocy/nienawiści, pro-ana, autoagresji etc).

3.11. Składając zamówienie na pracę graficzną, wyrażasz zgodę na publikację jej w naszych social media, tj. facebook, instagram, blog. Dla nas jest to ważny element portfolio, natomiast dla klienta reklama jego marki. Jeśli z jakichś powodów nie wyrażasz zgody na publikację, powiadom nas o tym wcześniej.4. KORZYSTANIE Z SZABLONÓW I INNYCH USŁUG GRAFICZNYCH

4.1. Zamawiając szablon ze strony Blue-Gen, otrzymujesz plik z zawartym w nim kodem strony oraz pomoc techniczną. Oprócz tego sami wgramy szablon na Twojego bloga. W przypadku szablonu indywidualnego jest to koszt 60 PLN, natomiast w przypadku szablonu gotowego - 40 PLN. Do szablonu możemy dołączyć również ilustrację mogącą służyć jako logo. Cena logotypu jest do uzgodnienia, jednak nie przekracza ona kwoty 50 PLN.

4.2. Istnieje możliwość zakupienia szablonu gotowego wraz z modyfikacjami, jeśli klientowi nie odpowiada domyślny motyw. Możemy zatem zmienić kolorystykę szablonu oraz znajdujące się w nim gadżety. Szablon gotowy z modyfikacjami nie różni się ceną od szablonu gotowego bez modyfikacji.

4.3. Abyśmy mogli na bieżąco monitorować błędy i zmiany w strukturze kodu, zalecamy, aby nie usuwać nas z grona administracji bloga.

4.4. Pomoc techniczna obejmuje przeprowadzanie zmian w szablonie na życzenie klienta oraz diagnostykę i naprawianie błędów występujących w konsekwencji nieprawidłowych ustawień. Zapewniona jest przez cały czas, kiedy szablon widnieje na blogu.

4.5. Możliwe są zmiany w wielkościach, stylach, kolorystyce, czcionkach i tłach - za pomocą Projektanta motywów Bloggera, a także w gadżetach znajdujących się w Układzie. Nie zalecamy samodzielnych zmian w strukturze szablonu (HTML, CSS, JS) oraz nie odpowiadamy za nie. Samodzielne modyfikowanie struktury szablonu równa się dodaniu do Czarnej Listy (Patrz punkt: 5.1.5). W ramach udzielonej przez nas pomocy technicznej, klient może napisać do nas w celu uzgodnienia poprawek, jakich chciałby dokonać.

4.6. Zakupionego szablonu możesz użyć również na innych stronach - pod warunkiem, że należą do Ciebie oraz pod warunkiem, że poinformujesz nas o tym. Jeśli masz kłopot z wgraniem szablonu, możemy zrobić to za Ciebie (nieodpłatnie).5. CZARNA LISTA

5.1. Czarna Lista to jawna zakładka na naszym blogu, w której publikujemy strony nieprzestrzegające zasad regulaminu (Patrz punkt: 3. i 4.). Znaleźć się na niej można poprzez:
     5.1.1. udostępnianie lub/i sprzedawanie szablonu lub/i fragmentów osobom trzecim,
     5.1.2. usunięcie podpisu autora szablonu ze strony,
     5.1.3. rezygnację z usługi po wcześniejszym jej zatwierdzeniu,
     5.1.4. korzystanie z kodów dla własnych celów bez wcześniejszego uzgodnienia z autorem,
     5.1.5. samodzielne modyfikowanie struktury szablonu (HTML, CSS, JS).

Ad.5.1.5. W przypadku chęci (samodzielnej) całkowitej zmiany szablonu, należy całkowicie przywrócić szablon do domyślnych ustawień. Nie zezwalamy na powielanie naszych kodów i przerabianie ich do własnych preferencji. Ostatnio aktualizowane: 25.07.2019 r.
Jeśli chcielibyście odwołać się do wybranych punktów, adnotujcie je w komentarzach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza