Rekomendacje

Ekspresowa i bardzo przyjemna współpraca.
Z czystym sercem polecam wszystkim usługi BlueGen! Nasz blog w ciągu dosłownie 2 dni wygląda jak nowonarodzony. Ciesze się, że im zaufałam, bo blog jest schludny, ale przy tym robi wielkie wow, czyli wszystko co chciałam zostało ujęte. Serdecznie polecam!!!
Genialni i utalentowani ludzie, spełnili każdą moją zachciankę i to na wysokim poziomie. Kontakt świetny, polecam gorąco ❤

O nas
Nazywamy się Oskar i Wiktoria. Pochodzimy z niewielkiego miasta w sercu Mazowsza, gdzie poszerzamy horyzonty na IT. Na co dzień zajmujemy się informatyką i grafiką komputerową. Uwielbiamy Corgi, kawę, dobrą muzykę oraz skandynawskie kino kryminalne. Wspólnie tworzymy Blue Gen, będący efektem kilku nieprzespanych nocy i wielu wytworów naszej wyobraźni.

Kochamy przemieniać skomplikowane w proste oraz pospolite w pionierskie. To sprawiło, że znajdujemy się teraz w miejscu, w którym aktualnie jesteśmy. Tworzymy nowe rozwiązania i czynimy blogosferę jeszcze ładniejszą.

Zaczęło się od młodzieńczego zapału do blogowania, który szybko przerodził się w równie silną chęć stworzenia w sieci przytulnego i przyjemnego miejsca. Żeby się to powiodło, nie można było obejść designu, jednego z kluczowych fundamentów wygody, estetyki, praktyczności i funkcjonalności. Dzisiaj jesteśmy tu, aby pomóc Wam uczynić to samo!

Jak możemy Ci pomóc?


Projektujemy szablony na blogi pod platformę Blogger. U nas możesz zamówić gotowy szablon z biblioteki szablonów, a jeżeli chcesz odmienić wygląd swojego bloga przy pomocy indywidualnego szablonu, stworzymy unikalny design dostosowany do Twoich potrzeb. Poza tym pełnimy opiekę nad Twoim blogiem, oferując Ci pomoc techniczną.

Biorąc pod uwagę specyfikę naszej pracy, programowaniem zajmujemy się na co dzień. Siłą rzeczy jesteśmy więc na bieżąco z najnowszymi trendami w designie, gdyż jak wiadomo, design jest dynamiczną siłą napędową współczesnych projektów.


Dlaczego powstał ten blog?


Blue Gen jest stroną przeznaczoną do osób, którym nie jest obojętna wizytówka w sieci. Piszemy do osób, którym zależy na stworzeniu w Internecie atrakcyjnego miejsca, miło i chętnie odwiedzanego przez grono czytelników i odbiorców. Jeżeli myślisz, że możesz się z tym utożsamić, zostań z nami na dłużej!


Programy, z jakich korzystamy


GIMP 2.10.10
Adobe Photoshop CC 2019
Adobe Photoshop Lightroom Classic
Adobe Illustrator 2019
Canva